Що таке Хочу Конструктор?
Розвиваючі конструктори Хочу Конструктор – найпопулярніша гра 2016 року! Складається з набору яскравих, м’яких кульок і додаткових аксесуарів. Легкі і невеликі — близько 1,5 см в діаметрі. Фігурки створюються дуже просто — кульки легко прилипають один до одного. Конструируйте що завгодно, адже для фантазії дитини немає меж!
ruki
Як грати з Хочу Конструктор?
Яскраві кольорові кульки потрібно просто прикласти один до одного і розташовані на їх кінцях гачки самі сцепят деталі між собою. Навіть малюк впорається – ніяких фізичних зусиль. У процесі конструювання дитині не знадобляться додаткові пристрої або інструменти: ножиці, клей, скріпки і т. д. Коли фігурка набридне, дитина розбере її. Сам!

 

toys

Постійно нові іграшки
Уяву малюка постійно створює нові образи, втілити їх у життя легко з ХочуКонструктор! Чому запитаєте ви? Відповімо: Дітям дуже подобається як легко і швидко маленькі кульки липнуть один до одного, на відміну від звичайних конструкторів, де треба акуратно вставляти одну частину на іншу, замикатися і зістиковувати, підбирати відповідні роз’єми і розміри. Створювати легко і просто!
detail

З чого зроблений Хочу Конструктор?
Деталі Хочу Конструктор виконані з гіпоалергенного високоякісного пластику, не мають запаху, не брудняться і не вигоряють. Кульки представлені у 8 яскравих кольорах + 4 світяться кольору! Набори упаковані в пластикові бокс з харчової пластмаси!
box

Хочу конструктор – це дивовижне поєднання конструктора і пластиліну, яка знімає будь-які обмеження в грі!

 

group

ПОДАРУЙТЕ ДІТЯМ ЗАДОВОЛЕННЯ, а собі вільний час! ХОЧУ КОНСТРУКТОР – гра для всієї родини!