Конструктор, деталі якого нагадують шестилистник, не може не радувати юних гравців, адже іноді навіть дорослі не проти побавитися і провести час з дитячою грою. Механізм досить простий, тут відсутні сучасні ефекти або технології, при цьому сам процес збирання конструктора захоплює абсолютно всіх! Він може бути на підставках або магнітах, але як би там не було, результат залишається один і той же – малюки та їх батьки весело і цікаво проводять свій вільний час!

Різноманітність конструктора

Ні для кого не секрет, що спочатку з’явилися конструктори-липучки, з яких і почався рости попит. Зараз же популярність набрали і деталі-шестилистники.

Вся справа в тому, що це свого роду предмет, який допомагає розвивати уяву і творчі вміння. Наприклад, дитина на спеціальній підставці зможе зібрати ту фігуру, яку він захоче. Практично завжди виробник гри пропонує свої варіанти кінцевого результату. Дитина ж має право вирішувати самостійно – чи буде він користуватися цими ідеями, або придумає нову конструкцію, яку можна легко скласти з деталей-шестилистников.

На відміну від стандартних липучок, шестилистник вважається ще й динамічним конструктором. Суть полягає в тому, що повністю зібравши конструкцію за схемою, дитина отримає готовий ігровий центр. Наприклад, у продажу продаються набори, за допомогою яких можна зібрати тематичні елементи – джунглі, підводний світ або парк атракціонів. У більшості випадків крім шестигранних деталей у комплект входять фігурки чоловічків або тварин. Досить одного важеля для того, щоб перетворити зібрану модель в справжній парк розваг.

Крім цього, окремою категорією виступають шестилистники на магнітах. Звичайно, такого не буде з конструктором-липучкою. Дрібні деталі можна прикріпити на холодильник або будь-яку іншу відповідну поверхню, щоб створити різні зубчасті передачі, які сподобаються дитині. У велику деталь виробник вбудовує моторчик, який приводить конструкцію в рух.

Користь від гри

Конструктор-шестилистник підійде всім дітям, яким вже не цікаві брязкальця, але цікаво все нове. Наявність такої гри стане величезною перевагою, адже вона істотно відрізняється від звичайної м’якої іграшки, і навіть від конструктора-липучки. Серед основних переваг важливо виділити такі:

  • Розвиток дрібної моторики рук;
  • Удосконалення логіки;
  • Тренування уваги і пам’яті;
  • Розвиток творчих умінь, уяви і мислення;
  • Проведення часу весело і з користю.

При цьому важливо правильно підібрати набір, адже він повинен підходити дитині не тільки за віком, але і по підлозі – хлопчики воліють одні види гри, а дівчинки – зовсім інші. Іноді шестилистники – великі деталі, і тоді цей конструктор можна подарувати або купити дітям старше двох років. Для самих юних гравців набори містити 15-30 деталей. При цьому на упаковці часто вказаний вік, на який розрахований даний конструктор. Липучки все ж підходять під всі віку, тому якщо дитина ще мала для шестилистников, можна сміливо купувати більш простий і безпечний аналог.

Позитивні відгуки покупців

Судячи з захопленим відгуками батьків, конструктор-шестилистник припав до смаку всім без винятку дітям. Звичайно, в перший час батьки допомагали розібратися в механізмі, і вже на наступний раз діти без проблем грали самостійно, розбираючи і створюючи все нові конструкції.

Більшість батьків відзначають такі моменти:

  • Безпека і оригінальність;
  • Доступна вартість;
  • Захопленість дитини;
  • Розвиток фантазії;
  • Можливість створення власних конструкцій та втілення ідей в реальність.

У результаті варто зазначити, що конструктори-липучки і шестилистники в чомусь схожі, але в той же час мають багато відмінностей. Приміром, якщо липучки потрібно просто прикріплювати один до одного, то у випадку з шестилистниками справа йде трохи інакше. Така гра не просто вводить дитину у світ техніки. Вона також сприяє рівномірній роботі двох півкуль мозку. Таким чином, у процес буде залучена і логіка, і інтуїція, і увага, і уяву. Саме це і є запорукою успішного розвитку дитини. Звичайно, в майбутньому це допоможе йому швидше схоплювати і усвідомлювати нову інформацію, працювати з дрібними деталями, справлятися з творчими завданнями і робити висновки.

Шестилистник

Липучка

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Коментар до посту