Багато батьки радіють, коли їх діти дорослішають і вчаться бути самостійними. При цьому ця радість часто переходить в хвилювання, адже дитині починають дозволяти самому ходити в школу, в магазин, на гурток і т. д. Навіть затримавшись на кілька хвилин або вчасно не відповість на дзвінок, діти змушують батьків турбуватися за їх безпеку. Все ж навіть з такої ситуації є вихід. У хід йдуть сучасні гаджети, які дозволяють батькам стежити і контролювати пересування їх діток навіть у тих випадках, коли вони не разом.

Розумні годинник з GPS – новинка серед девайсів, яка допомагає дорослим отримувати всю інформацію про те, де знаходиться їхня дитина. Найширший асортимент збиває з пантелику, тому у цій статті описано три моделі від різних виробників, які володіють кращими характеристиками і позитивними відгуками покупців.

Що ж можуть такі годинники?

Звичайно, функціональність приладів може дещо відрізнятися в залежності від моделі. Але все ж, існує ряд стандартних опцій, якими володіють абсолютно всі розумні годинник для дітей. Отже, з допомогою приладу можна:

  • Визначити місцезнаходження дитини на даний момент;
  • Подивитися, за яким маршрутом дитина здійснював рух;
  • Призначати спеціальні зон (наприклад, «дитячий майданчик», «школа») і отримувати повідомлення тоді, коли юні власник годин залишає певну зону;
  • Іноді можна налаштувати так, щоб батько отримував повідомлення, якщо годинник знімаються з руки;
  • Дивитися інформацію про часу, яка відображається на дисплеї; користувач також може отримувати повідомлення, приймати виклики або натиснути тривожну кнопку у разі виникнення небезпеки;
  • Зробити таємний дзвінок, щоб послухати і дізнатися про те, що відбувається з дитиною на момент дзвінка;
  • Прорахувати кількість пройдених кроків і навіть швидкість пересування (особливо актуально для тих батьків, чиї діти їздять на велосипедах).

Топ-3 моделі

SMART BABY WATCH Q50 – годинник з GPS, які є абсолютним дилером продажу. Рекомендується робити покупку в перевірених інтернет-магазинах, так як останнім часом можна легко натрапити на якісну підробку. Модель вважається універсальною, оскільки покупці можуть підібрати будь-який колірний варіант (це робить годинник актуальними як для хлопчиків так і для дівчаток). У батьків є можливість зробити дзвінок, а дитина може поспілкуватися з ними на гучного зв’язку.

Популярність такої моделі пояснюється ще й тим, що на бічній панелі годин розташована тривожна кнопка. Спочатку користувач вводить кілька основних номер, і після натискання цієї кнопки прилад автоматично починає по черзі набирати збережені номери телефонів.

DokiWatch – більш просунутий і сучасний варіант, який також відноситься до категорії годин з GPS. Серед головних особливостей, які відрізняють модель від всіх інших – наявність кольорового сенсорного дисплея, можливість здійснювати відеодзвінки, і отримання повідомлень, коли дитина залишає певну зону, яка була вказана раніше.

Фітнес-додаток – ще одна додаткова функція, яка також привертає увагу покупців. Вся справа в тому, що з її допомогою батьки можуть стежити за тим, скільки кроків пройшов дитина за день, контролюючи його фізичну форму. Такі годинник з GPS як не можна краще підійдуть дітям від 7 до 12 років, адже вони практично у всьому повторюють розумні годинник для дорослих, відрізняючись лише декількома функціями.

Smart Baby Watch Q80 – прилад, який займає третє місце серед кращих девайсів для дітей, підтримують GPS. Відмітна риса – наявність кольорового екрану, працюючого в сенсорному режимі. Користувачі можуть здійснювати і приймати дзвінки, користуватися тривожною кнопкою, включати і налаштовувати вбудований будильник, а також відправляти текстові повідомлення. Наявність вбудованого мікрофона дозволяє батькам робити таємні дзвінки і слухати, що зараз відбувається з дитиною так, щоб сам юний власник не знав про це. Зручно і те, що протягом місяця на пристрої зберігається повна історія всіх пересувань дитини. Звичайно ж, ця модель також дозволяє встановлювати певні зони і сповіщає батьків, коли дитина залишає одну з них.

Знайомлячись з відгуками клієнтів, можна сміливо говорити про те, що пристрій працює точно, швидко і безпроблемно. Модель Smart Baby Watch Q80 – однозначно найкраща річ у своїй ціновій категорії.

На закінчення варто зазначити, що батьки готові платити будь-які гроші тільки для того, щоб знати, що з їхньою дитиною все добре. Купівля подібних девайсів – розумне вкладення коштів, адже зробивши покупку раз, батьки завжди будуть впевнені в безпеці своїх дітей.

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Коментар до посту