Цікаві методи навчання, новинки в освітній сфері та спеціальні розвиваючі набори – як правило, саме це часто цікавить молодих батьків, яким небайдужа подальша доля дітей. Спеціальний набір карток Danik – захоплююча продукція, з допомогою якої можна реалізовувати цікаві уроки з віртуальним вчителем!

Погодьтеся, що ідея чудова! Досить кількох операцій з планшетом або смартфоном для того, щоб активувати картку і почати взаємодіяти з героєм. Так з допомогою інтерактивного формату дитина зможе дізнаватися нову інформацію, цікаво проводити час і не нудьгувати.

Набори Danik: чому варто придбати?Варто відзначити, що розробкою займалися справжні професіонали, які працюють тільки з дитячими товарами, а значить, знають все про їх специфіку. Наприклад, мова йде про детальних і яскравих малюнках. Точні деталі, різні прийоми і ефекти, які зображені на картках, допомагають піднести матеріал цікаво і привабити увагу дитини.

Природно, лише графікою не обійшлося. Фахівці також опрацьовували всі аспекти, щоб максимально урізноманітнити і полегшити процес навчання. Завдяки майстерності розробників, кожна картка є продуманою і завершеною, тому у дитини не буде виникати жодних сумнівів або запитань з приводу тієї чи іншої теми. Посилаючись на відгуки клієнтів, можна сміливо говорити про те, що картки Danik сприяють розвитку вмінь і навичок у дітей.

Різноманітність карток

Сучасний ринок пропонує безліч карток Danik, які розроблені з урахуванням певних тем. Так особливою популярністю користуються набори, які навчають дітей малюванню. Працюючи з віртуальним вчителем, дитина буде занурюватися в ігровий світ, при цьому він буде виконувати ці завдання, проявляти свої вміння й розвивати навички. Якщо говори про конкретний набір карток «Вчимося малювати», то з їх допомогою дитина спочатку буде намагатися намалювати прості фігури у своєму альбомі, а потім – малювати більш складні і великі малюнки.

Персонаж Danik – віртуальний учитель, який і буде контролювати свого учня і стежити за його успішністю. Після виконання завдання потрібно навести камеру планшета або телефону на готову роботу, щоб «вчитель» зміг гідно оцінити її виконання. Саме наявність вчителя робить ці набори ще більш ефективними і корисними. Вся справа в тому, що дитина не тільки буде проводити час, щось малюючи. Даник буде розмовляти з дитиною на його рідній мові, він буде пояснювати завдання, давати підказки і розповідати, що, як і за чим треба робити. Таким чином, будь-який батько може на деякий час залишити дитину, знаючи, що він буде навчатися і тренувати свої вміння.

Для діток набори карток Danik пропонують додатковий бонус – анімаційні мультфільми, героїв яких і малювали учні протягом навчання. В результаті, по завершенню робіт, намальована картинка оживає, і діти можуть побачити свого героя. Це також вважається і полягає частиною.

Крім наборів і завдань з творчою спрямованістю, з картками Danik діти можуть вивчити свої перші слова англійською мовою. Батьки з задоволенням купують такі набори, адже вони занурюють дітей і в ігровий процес, що знаходиться одночасно і в реальному, і у віртуальному світі. Зокрема, дитина може слухати віртуального вчителя, виконувати завдання під його керівництвом і здавати виконану роботу на перевірку. При цьому всі уроки проходять весело і захоплююче. Дитині не потреби у вивченні нудних таблиць, старих підручників або величезної кількості правил. Картки розроблені таким чином, що спочатку діти пишуть алфавіт, потім вивчають цифри англійською мовою, записують назви тварин, прикрашають їх. Іноді предмети або, приміром, тварини оживають, і дитина може наочно побачити, які слова він тільки що вчив і записував. У комплект також входять такі теми, як дні, тижні, місяці, кольори, частини тіла і т. д.

Купівля карток Danik – вигідне вкладення в освіту дитини

Іноді батьки обурюються ціною набору, але в даному випадку важливо розуміти, що ви отримаєте в результаті. Інколи робота з репетитором або заняття в дитячому садку не принесуть такого ефекту, як цікаві, захоплюючі та пізнавальні картки. Великим плюсом є те, що дитину не лише зацікавлює даний вид діяльності, але паралельно відбувається і навчання. Діти отримують нові навички, проводять час з користю і вдосконалюють свої вміння разом з мультяшним героєм, який буде контролювати процес. Як показує практика і позитивні відгуки багатьох батьків, ефект видно вже з перших занять.

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Коментар до посту