Деякі речі завжди актуальні, і іграшка-присоска – одна з таких предметів. Вони весь час цікавлять малюків і привертають їх увагу. Якщо батьки хочуть придбати своїм дітям хороший і корисний подарунок, вони часто зупиняють вибір саме на цих іграшках. Конструктор підійде не тільки малюкам, але і навіть дітям шкільного віку. Досить покласти конструктор sibelly в подарунковий пакет або загорнути в красиву папір для того, щоб отримати чудовий і цікавий подарунок для малюка або дитини постарше.

Що стосується історії появи такого конструктора, про неї відомо небагато. При цьому важливо відзначити, що така іграшка вже встигла отримати відмінну репутацію і підкорити серця мільйонів юних гравців і їх батьків. Подібні присоски хороші тим, що вони зроблені з якісного силікону, який не представляє ніякої загрози здоров’ю дитини.

 

Що таке конструктор Sibelly?

Враховуючи безліч переваг, якими володіє конструктор, можна сміливо говорити про те, що він отримав свою популярність заслужено. Розробники підійшли до справи з усією відповідальністю, тому в результаті іграшка володіє наступними сильними сторонами.

  1. Конструктор дозволяє дітям проявляти всю їхню фантазію і творчість. Великий плюс у тому, що діти можуть створювати різні фігури. Наприклад, абсолютно будь-яка дитина зможе зробити чоловічка, тваринного або відтворити якесь зображення. Всі деталі конструктора дивовижно фіксуються, добре тримаються разом, гарантуючи наявність форми конкретної фігури.
  2. Можливість грати в будь-який час і в будь-якому місці. Конструктор відомої фірми виробника не тільки добре ліпиться, але і чудово тримається на будь-якій поверхні. І саме тому діти часто беруть його з собою для прийняття ванни, адже матеріал, з якого зроблені фігурки, не боїться води. Розробники потрудилися дійсно на славу, адже іграшка стане справжнім помічником для проведення дозвілля в колі сім’ї. Справа в тому, що такими присосками не проти пограти і батьки, які разом з дітьми зможуть повеселитися і гарно провести час.
  3. Під час створення і розробок конструктора sibelly, виробники приділили особливу увагу безпеки. Використання якісного силікону говорить про те, що іграшку можна абсолютно спокійно давати маленьким діткам. Всі деталі є цільними, тому відразу виключається ризик того, що дитина открепит якусь крихітну частину і проковтне її. При цьому всі деталі позбавлені гострих кутів, що також мінімізує ризик отримання ушкоджень.
  4. Необмеженість у віці. Кожен батько може придбати конструктор sibelly в тому випадку, якщо вік діточок – понад півроку. Всі інші (і дорослі, і діти з задоволенням проведуть час за цікавою і захоплюючою грою.
  5. Простий догляд. Як вже було зазначено, конструктор sibelly проводиться без використання яких-небудь домішок, які могли б негативно впливати на стан дитячого організму. Як показує практика, багато батьки кладуть всі деталі силіконового конструктора в посудомийну машину, і не знають жодних проблем або труднощів з доглядом за ним.

Вплив конструктора на розвиток малюків

Конструктор sibelly складається з п’ятдесяти деталей, з допомогою яких можна створити дійсно цікаві та неповторні конструкції. При цьому захоплююче проведення часу – не єдиний фактор, з-за якого дорослі набувають його своїм діткам. Конструктор хороший ще й тому, що він сприяє всебічному розвитку.

  1. Дрібна моторика. Під час спорудження різних, часом навіть самих складних конструкцій, дитина повинна докласти максимум зусиль, з’єднуючи необхідні деталі. Малюк не відчуває ніяких незручностей чи дискомфорту, при цьому він розвиває моторику рук, створюючи справжні шедеври.
  2. Креативне мислення. Звичайно, коли, як не в дитинстві варто проявляти фантазію і придумувати цікаві речі і фігури. З конструктором sibelly дитина може втілити в життя всі свої, при цьому, особливо не ускладнюючи своє дозвілля.
  3. Логічне мислення. У набір входять деталі 8-ми типів, які можуть кріпитися за допомогою різних способів. Саме з цієї причини малюкові потрібно задіяти логіку, щоб здогадатися, як закріпити конкретну деталь.
  4. Посидючість. Для розвитку навички необхідно знайти те заняття, яке захопить дитину на кілька годин. Сучасний конструктор sibelly якраз і розрахований на те, що юний користувач буде розбиратися, як кріпляться деталі, які потрібно вибирати і яку фігуру складати.

На закінчення варто додати, що подібний конструктор – не тільки прекрасний варіант для заняття дитини, але і відмінний подарунок від близьких родичів або батьків.

Сім’я-присоски Sibelly

199 грн.

Набір із 4 присосок червоного та синього кольору: мама, тато і 2 малюки. Весела сім’я розважить дитину в дорозі або під час купання

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Коментар до посту