Турбота про всебічному творчому розвитку дитини – обов’язок кожного батька. Згідно з дослідженнями психологів, більшість сучасних батьків не до кінця усвідомлюють, як важливо приділяти достатньо часу тренуванню творчих навичок. Діти проводять більшу частину часу за переглядом мультиків і комп’ютерними іграми, а це негативно позначається на їх психологічному стані і розумових здібностях. Не можна сказати, що це повністю вина батьків, там як відірвати дітей від різних гаджетів дійсно складно.

Скидка

У таких ситуаціях на допомогу батькам приходять розвиваючі ігри. Вони не тільки допоможуть відвернути дитину від комп’ютера, але і сприяють розвитку багатьох корисних якостей. Саме такою грою є всесвітньо відомий конструктор. Цей інноваційний дитячий конструктор-липучка не залишить байдужими ні малечі, ні їх батьків. За останній рік він встиг завоювати величезну популярність серед дітей у всьому світі.

Игрушка Казак
Игрушка Казак
Игрушка Казак

У чому особливість такого конструктора

За словами розробників гри, на створення конструктора їх надихнула природа, а саме – рослина реп’ях. Деталі конструктора нагадують насіння реп’яха: невеликі круглі кульки з дрібними гачками, за допомогою яких деталі прикріплюються одна до одної. Щоб з’єднати кульки, досить просто притулити їх, не докладаючи при цьому ніяких фізичних зусиль. Роз’єднання деталей виконується досить легко.

Кульки виготовлені з високоякісної міцної гуми. Вони не містять шкідливих речовин і абсолютно безпечні для здоров’я малюків. Матеріал дуже яскравий і приємний на дотик. Він легко миється і швидко сохне. Щоб створювати фігури з конструктора, треба з’єднувати кульки між собою в будь-якому порядку. За допомогою липучок можна створювати рослини, фігурки людей, тварин, а також букви і цифри. Вироби легко розбираються, а деталі добре відновлюються після деформації завдяки своїй пружності.

Весело і невимушено вивчити кольори і форми, захопити дитину дійсно надовго, отримати іграшку, яка не набридає – все це можна зробити з новим розвиває конструктором.

Набір ХочуКонструктор Липучка Neon 700+
Набір ХочуКонструктор Липучка Neon 700+

Переваги розвивального конструктора

ХочуКонструктор – це український аналог всесвітньо відомої гри. Комплектація конструктора повністю відповідає оригіналу, відмінність полягає тільки в упаковці. Це корисна і захоплююча гра володіє наступними перевагами:

  • Велика різноманітність форм і фігур, які можна зібрати.
  • Простота і можливість грати у будь-якому віці без будь-якого досвіду.
  • Навчання різних фігур і квітів сприяє розвитку інтелектуальних здібностей малюка.
  • Гра з конструктором активує обидві півкулі мозку, розвиває дрібну моторику, уяву і творчий потенціал дитини.
  • Тренування уважності й посидючості.

Гра приводить у захват дівчаток і хлопчиків будь-якого віку. Порадуйте свою дитину подарувавши йому ХочуКонструктор, і він надовго забуде про телевізор і комп’ютерні ігри.

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Коментар до посту