Як і будь-яка якісна іграшка Хочуконструктор має багато аналогів і підробок. Деякі виробники створюють досить гарні копії, інші не дуже дбають про якість продукції, розраховуючи на довірливість покупців. Щоб не зіткнутися з другим варіантом і не попастися на вудку недобросовісних виробників, слід знати деякі нюанси, які відрізняють оригінальну продукцію від неякісних підробок.

Як визначити оригінал конструктора Хочуконструктор

Характерні особливості конструктора Хочуконстуктор

Визначити оригінальну продукцію Хочуконструктор можна за кількома показниками. Насамперед, слід звернути увагу на візуальні характеристики. Якісна деталь має форму кулі з рівномірно розподіленими по всій поверхні пружними колючками. Зверху вона відзначена великою буквою Ст. Підробка, як правило, має чіткий поділ на дві частини, в центрі у неї просто гладкий гурток. Справжні кульки Хочуконструктор зберігають свою форму при конструюванні, тоді як колючки неякісних аналогів можуть переплітатися і загинатися, ускладнюючи процес роз’єднання. Гачки Хочуконструктор рівні і акуратні, всі вони мають бути спрямовані в одну сторону.

Існує ряд інших особливостей, які відрізняють оригінальну продукцію Хочуконструктор від підробок. Розглянемо деякі з них.

  • Упаковка. Оригінальна упаковка обов’язково має логотип виробника. Важливо, щоб назва на упаковці відповідало логотипу, який розміщений на офіційному сайті. Внизу представлена повна інформація про виробника, перелік всіх деталей і серійний номер товару. Опис конструктора наводиться на 4 іноземні мови, крім англійської. Якість друку на упаковці та в інструкції дуже висока.
  • Комплектація. Деталі оригінального комплекту Mega Pack 400+ розділені по двох картонних коробок. Зовні видно невелику прозору колбу із зразками деталей. Додаткові аксесуари знаходяться в невеликому запаяному пакеті, на якому надрукована інформація на різних мовах. Кількість і асортимент деталей повинен відповідати інформації, зазначеній на упаковці.
  • Зовнішній вигляд деталей. Оригінальні деталі мають кулясту форму. Елементи конструктора представлені у восьми кольорах: помаранчевий, фіолетовий, червоний, жовтий, білий, чорний, блакитний, салатовий. Вони пружні і пухнасті, «колючки» рівномірно розподілені по поверхні, за винятком полюсів. На одному полюсі сфери є буква В, на іншому – отвір для кріплення аксесуарів. Колючки мають однакові нахили.
  • Особливості кріплення. Оригінальні деталі при стисненні утворюють шар правильної форми. При цьому вони легко від’єднуються один від одного, хоч і тримається досить міцно.

Варто відзначити, що не всі аналоги оригінального конструктора поступаються йому в якості. Наприклад, продукція українського виробника ХочуКонструктор повністю відповідає справжньому набору. Відмінність полягає тільки в упаковці, що ніяк не позначається на основних характеристиках товару. Ви отримуєте практично ідентичний конструктор, не переплачуючи при цьому за розкручений бренд.

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Коментар до посту